Senior

16 - 31
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Oñati - Zubikoa Kiroldegia

ALOÑA MENDI K.E. 🆚 ZUBACOR ELGOIBAR

KATEGORIA: INFANTIL MUTILAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 2
24 - 20
Aldundia Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR 🆚 BERA BERA

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 7
25 - 15
Aldundia Txapelketa
2022-23
Errenteria - Beraun Frontoia

EREINTZA ESKUBALOIA 🆚 NEURRI ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 10:30
JARDUNALDIA: 7
16 - 24
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

TECNIFUELLE ELGOIBAR 🆚 SAIEKO K.E.

KATEGORIA: INFANTIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 11:30
JARDUNALDIA: 10
22 - 25
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Zarautz - Lizardi Kirol Aretoa

AIALA ZARAUTZ D Z.K.E 🆚 PNEUMAX ELGOIBAR

KATEGORIA: INFANTIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 13:00
JARDUNALDIA: 10
25 - 19
Federazio Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

CIMDE ELGOIBAR 🆚 LEIZARAN E.K.K.

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 13:00
JARDUNALDIA: 4
28 - 22
Aldundia Txapelketa
2022-23
Donostia - La Salle Saieko

SAIEKO K.E. 🆚 URKUNDE ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE MUTILAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 15:45
JARDUNALDIA: 5
23 - 19
Federazio Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

MALAPE TABERNA ELGOIBAR 🆚 IRAULI BOSTEKO

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 17:00
JARDUNALDIA: 4
29 - 27
1. Nazional Maila
2022-23
Trapagaran - Udal Kiroldegia

TRAPAGARAN 🆚 ALCORTA FORGING GROUP ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 18:50
JARDUNALDIA: 24
31 - 21
2ª Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR 🆚 MUNTTARPE E.K.

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 19:00
JARDUNALDIA: 17
28 - 23
Zilarrezko Ohorezko Maila
2022-23
Zarautz - Aritzbatalde Kiroldegia

AIALA ZARAUTZ Z.K.E. 🆚 GAURVE ASESORES ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR NESKAK
EGUNA: 2023/03/18
ORDUA: 19:30
JARDUNALDIA: 23
37 - 28
Euskal Liga
2022-23
Etxebarri - Udal Kiroldegia

KUKULLAGA ETXEBARRI 🆚 SALENTO GELATI ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/19
ORDUA: 11:00
JARDUNALDIA: 7
21 - 27
Federazio Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

DECA ELGOIBAR 🆚 TOLOSA C.F. ESKUBALOIA

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2023/03/19
ORDUA: 11:00
JARDUNALDIA: 5
Aldundia Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

URKUNDE ELGOIBAR 🆚 PULPO ESKUBALOIA

KATEGORIA: KADETE MUTILAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 6
Aldundia Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

NEURRI ELGOIBAR 🆚 AIALA ZARAUTZ C Z.K.E

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 11:30
JARDUNALDIA: 8
2ª Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Irun - Artaleku Kiroldegia

TXINGUDI ESKUBALOIA T.E.K. 🆚 PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 13:00
JARDUNALDIA: 18
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

ZUBACOR ELGOIBAR 🆚 HERNANI E.T.

KATEGORIA: INFANTIL MUTILAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 13:00
JARDUNALDIA: 1
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Donostia - J.A. Gaska Kiroldegia

BERA BERA 🆚 TECNIFUELLE ELGOIBAR

KATEGORIA: INFANTIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 13:30
JARDUNALDIA: 1
Federazio Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

DECA ELGOIBAR 🆚 LEIZARAN E.K.K.

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 17:45
JARDUNALDIA: 6
Federazio Txapelketa
2022-23
Lezo - Bekoerrota Kiroldegia

MUNTTARPE E.K. 🆚 MALAPE TABERNA ELGOIBAR

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 17:45
JARDUNALDIA: 5
Aldundia Txapelketa
2022-23
Urnieta - Udal Kiroldegia

URNIETA K.E. ESKUBALOIA 🆚 ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 18:00
JARDUNALDIA: 8
Federazio Txapelketa
2022-23
Usurbil - Oiardo Kiroldegia

USURBIL ESKUBALOIA 🆚 CIMDE ELGOIBAR

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 18:15
JARDUNALDIA: 5
1. Nazional Maila
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

ALCORTA FORGING GROUP ELGOIBAR 🆚 MECALBE EIBAR ESKUBALOIA

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 19:30
JARDUNALDIA: 25
Zilarrezko Ohorezko Maila
2022-23
Etxebarri - Udal Kiroldegia

KUKULLAGA ETXEBARRI 🆚 GAURVE ASESORES ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR NESKAK
EGUNA: 2023/03/25
ORDUA: 20:00
JARDUNALDIA: 24
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Zarautz - Aritzbatalde Kiroldegia

AIALA ZARAUTZ A Z.K.E 🆚 PNEUMAX ELGOIBAR

KATEGORIA: INFANTIL NESKAK
EGUNA: 2023/03/26
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 1
Euskal Liga
2022-23
Bilbo - El Fango Kiroldegia

CLUB BALONMANO SAN ADRIAN 🆚 SALENTO GELATI ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2023/03/26
ORDUA: 13:20
JARDUNALDIA: 8