Egin klik partiduaren gainean, xehetasun gehiagorako. / Haz click sobre el partido, para mas información.

HURRENGO PARTIDUAK

Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

AUTOCARES JON ANDER ELGOIBAR 🆚 HERNANI E.T.

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2022/10/08
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 3
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

DECA ELGOIBAR 🆚 EGIA ESKUBALOIA

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2022/10/08
ORDUA: 11:30
JARDUNALDIA: 3
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Ordizia - Majori Kiroldegia

ORDIZIA ESKUBALOIA 🆚 DEUKO IZARRA ELGOIBAR

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
ORDUA: 3
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Andoain - Allurralde Kiroldegia

LEIZARAN E.K.K. 🆚 EGIA ESKUBALOIA

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
JARDUNALDIA: 3
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Legazpi - Bikuña Kiroldegia

LEGAZPI ESKUBALOIA LA SALLE 🆚 URKUNDE ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE MUTILAK
JARDUNALDIA: 3
Euskal Liga
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

SALENTO GELATI ELGOIBAR 🆚 BERA BERA

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2022/10/08
ORDUA: 16:00
JARDUNALDIA: 1
Euskal Liga
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

CIMDE ELGOIBAR 🆚 BERA BERA

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2022/10/08
ORDUA: 17:45
JARDUNALDIA: 1
Zilarrezko Ohorezko Maila
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

GAURVE ASESORES ELGOIBAR 🆚 SCHÄR COLORES ZARAGOZA

KATEGORIA: SENIOR NESKAK
EGUNA: 2022/10/08
ORDUA: 19:30
JARDUNALDIA: 4
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

NEURRI ELGOIBAR 🆚 ORDIZIA ESKUBALOIA

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2022/10/09
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 3
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR 🆚 C.B. UROLA E.T.

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2022/10/09
ORDUA: 11:30
JARDUNALDIA: 3
1. Nazional Maila
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

ALCORTA FORGING GROUP ELGOIBAR 🆚 CLUB HANDBOL PALAUTORDERA-SALICRU

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2022/10/12
ORDUA: 12:30
JARDUNALDIA: 4

EMAITZAK

21 - 33
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

URKUNDE ELGOIBAR 🆚 SAIEKO K.E.

KATEGORIA: KADETE MUTILAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 10:00
JARDUNALDIA: 2
29 - 28
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

DEUKO IZARRA ELGOIBAR 🆚 IRAULI BOSTEKO

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 11:30
JARDUNALDIA: 2
21 - 28
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Oñati - Zubikoa Kiroldegia

ALOÑA MENDI K.E. 🆚 DECA ELGOIBAR

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 11:45
JARDUNALDIA: 2
37 - 15
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Errenteria - Udal Kiroldegia Galtzaraborda

EREINTZA ESKUBALOIA 🆚 ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 12:30
JARDUNALDIA: 2
17 - 17
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Usurbil - Oiardo Kiroldegia

USURBIL ESKUBALOIA 🆚 NEURRI ELGOIBAR

KATEGORIA: KADETE NESKAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 16:45
JARDUNALDIA: 2
47 - 24
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Donostia - Bidebieta Kiroldegia

BERA BERA 🆚 AUTOCARES JON ANDER ELGOIBAR

KATEGORIA: JUBENIL MUTILAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 17:00
JARDUNALDIA: 2
15 - 21
Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Elgoibar - OLAIZAGA Kiroldegia

BANKOA ELGOIBAR 🆚 USURBIL ESKUBALOIA

KATEGORIA: JUBENIL NESKAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 17:30
JARDUNALDIA: 2
25 - 23
Zilarrezko Ohorezko Maila
2022-23
Iruña - Polideportivo Colegio San Ignacio (Loyola)

BM LOYOLA 🆚 GAURVE ASESORES ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR NESKAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 18:00
JARDUNALDIA: 3
21 - 26
2ª Gipuzkoako Txapelketa
2022-23
Donostia - Egia Kiroldegia

EGIA ESKUBALOIA 🆚 PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2022/10/01
ORDUA: 18:00
JARDUNALDIA: 1
32 - 17
1. Nazional Maila
2022-23
Zaragoza - CDM Siglo XXI

BALONMANO CASADEMONT ZARAGOZA 🆚 ALCORTA FORGING GROUP ELGOIBAR

KATEGORIA: SENIOR MUTILAK
EGUNA: 2022/10/02
ORDUA: 12:00
JARDUNALDIA: 3